Rozdaję resztki Pamiętnika Adwokata – stay tuned!

Rafał Chmielewski        11 września 2017        2 komentarze

Rozdaję, ale nie za darmo 😉

Jak to? – zapytasz.

Powoli, powoli przygotowuję się do kolejnego wydania Pamiętnika Adwokata. Kolejnego – poszerzonego i pogłębionego. Ale zanim ujrzy światło dzienne, chcę pozbyć się własnych egzemplarzy autorskich, których mam w domu jeszcze kilkadziesiąt. Nie chcę ich sprzedać – wolę oddać. Ale…

Ale żeby otrzymać egzemplarz Pamiętnika Adwokata z moim autografem trzeba podjąć jakiś – drobny – wysiłek. Jaki?

To proste: trzeba się ze mną spotkać. 

Uważaj – jeśli zbierzesz grupę co najmniej 6 prawników, przyjdę do Was. Nawet jeśli to będzie na końcu Wszechświata 🙂 Każdy z Was otrzyma jeden egzemplarz tego poradnika.

Jedno z takich spotkań odbędzie się już jutro w Warszawie o godz. 18. Będzie tam 9 osób. Do tego w trakcie organizacji są spotkania w Gliwicach oraz Grudziądzu. Ty też możesz skrzyknąć znajomych prawników i umówić ze mną termin spotkania. Podczas spotkania pogadamy chwilę o promocji kancelarii prawnej za pomocą bloga prawniczego oraz o innych ciekawych rzeczach.

Kilka spotkań zorganizuję niebawem również w Warszawie. Jeśli chcesz znać terminy, to będę je podawał w moim Newsletterze – zapisz się tutaj >>

Rafał

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Joanna Wrzesień 13, 2017 o 10:24

Gdzie znajdę terminarz spotkań?

Odpowiedz

Rafał Chmielewski Wrzesień 13, 2017 o 10:44

Cześć Asiu!

Nie ma terminarza – informacje będę podawał w newsletterze osobom, które są subskrybentami Biuletynu e-marketingowego. Ale chyba Twój adres jest na mojej liście mailingowej, prawda?

Rafał 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: