Jeśli potrzebujesz systemu do zarządzania kancelarią prawną on-line to Vicarius jest tym, czego potrzebujesz.

Rafał Chmielewski        28 czerwca 2018        Komentarze (0)

Vicarius e-kancelariaTak, to jest artykuł pochwalny. Bez dwóch zdań. Dlaczego? Ponieważ miałem ostatnio przyjemność sam poznać program, poznać opinie o nim prawników, którzy z niego korzystają. Jak również miałem przyjemność poznać twórców systemu Vicarius e-kancelaria. Pana Michała Olszewskiego oraz Andrzeja Dzierzgwę. A okazja była wyjątkowa, gdyż obaj panowie byli gośćmi podczas ostatniego web.lex Meetingu.

Podobnych programów na rynku jest sporo. A nawet więcej. Są te dla większych kancelarii, jak i te dla mniejszych. Vicarius nie jest ani dla jednych, ani dla drugich – to jest po prostu idealny system do zarządzania dla kancelarii z klasą. Mało tego, jeśli sobie zażyczysz, jego twórcy dopasują go Twoich indywidualnych możliwości.

Vicarius e-kancelaria działa na wszystkich urządzeniach, na wszystkich przeglądarkach, jest bezpieczny, szybki i jest dostosowany do przepisów RODO.

Szczerze mówiąc, o ile o różnych podobnych systemach mówi się różne rzeczy, to o Vicariusie nie mówi się wcale, albo tylko dobrze. Czy widziałeś kiedyś roll-upy i stoiska Vicariusa podczas różnorakich konferencji? Nigdy. Bo panowie twórcy mają inny model promocji – kładą nacisk na doskonałą obsługę klienta. Ta strategia, moja ulubiona, nie gwarantuje szybkiego zysku, ale daje w zamian bardzo solidne fundamenty do zdrowego i zrównoważonego rozwoju w poszanowaniu dla klientów.

Gdybym był doradcą podatkowym, radcą prawnym, czy adwokatem – korzystałbym z Vicariusa. I tyle.

*****

Jestem umówiony na wywiad z panem Michałem Olszewskim do podcastu W drodze do kancelarii. Jak już go przeprowadzę to dam Ci o tym znać.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: