Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

O blogu

Sprawa jest banalna:

Początkowo opisywałem tutaj proces powstawania poradnika o prowadzeniu bloga prawniczego w kancelarii. Tytuł jego to Pamiętnik Adwokata.

Poradnik napisałem – wydałem – zdobył 2 miejsce na liście bestsellerów – a nie miejsce pierwsze dlatego, że nakład (1500 egz.) się był wcześniej wyczerpał…. niestety 😉 No ale opinie o Poradniku były tak dobre, że może zrobimy dodruk… kto wie? 🙂 Na pewno dam Ci o tym fakcie znać!

W każdym razie po całej tej – sympatycznej skądinąd – burzy uznałem, że zamykam swój podstawowy blog e-marketingowy (po 7 latach!) i przesiadam się na bloga Pamiętnik Adwokata, jednocześnie skupiając się już wyłącznie na promocji marketingu kancelarii prawnej za pomocą bloga prawniczego.

Zatem ten blog, blog pt.: Pamiętnik Adwokata, dotyczy promocji kancelarii prawnej za pomocą prawniczego bloga: jak go prowadzić, aby zdobywać wielki i wspaniały świat! Ja sam robię to od 2007 roku (wow…. szmat czasu).

Tyle.

I aż tyle 🙂

Jeśli masz jakieś pytania do mnie – pisz. Adres na stronie Kontakt >>

*****