Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

O mnie

Nazywam się Rafał Chmielewski i od roku 2009 zajmuję się marketingiem prawniczym, a dokładniej – promocją kancelarii za pomocą prawniczego bloga. Od zawsze byłem przedsiębiorcą. Nawet, kiedy pracowałem w korporacji (BIG4), to mentalnie czułem, że jestem w innym świecie. Kiedy z niej odchodziłem, to nie szukałem nowej korporacji, ale poszedłem do własnego prawniczego biznesu.

Czym on był?

To był…. prosty biznes oparty na blogu podatkowym.

W roku 2008 miałem jedyny w Polsce blog podatkowy, który dawał mi solidnie zarobić i szalenie wspierał budowę mojego wizerunku.

Potem przyszedł grudzień roku 2009, kiedy coś mnie zmusiło do założenia bloga e-marketingowego dla kancelarii prawnych, a wkrótce po tym powstał web.lex – jedyna w Europie firma konsultingowa wspierająca kancelarie prawne w zdobywaniu świata za pomocą blogów prawniczych.

Po kilku latach wdrażania strategii e-marketignowych w kancelariach w całej Polsce i kilku krajach Europy (UK, Austria, Niemcy, Ukraina) uznałem, że czas jest zostawić po sobie drobny ślad w innej postaci niż blog. Stąd powstał pomysł Pamiętnika Adwokata – poradnika o tym, jak z sukcesem poprowadzić blog w kancelarii prawnej. Taką nazwę ma również ten blog, na łamach którego obecnie się znajdujesz.

Mam całą masę pomysłów na swoje życie (z których już działa Najwygodniejsza Księgowość Prawnicza oraz Fundacja wspierająca prawnicze rodziny). Mam nadzieję, że jak ono, tak i ten blog okaże się dla Ciebie źródłem wiedzy, inspiracji i niezapomnianą przygodą!

Słońca Ci życzę mój Przyjacielu!
Rafał

***

PS. Zapraszam Cię jeszcze na mój bezpłatny kurs Mała WIELKA Kancelaria >>