Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

Dlaczego warto słuchać podcastu W drodze do kancelarii?

Rafał Chmielewski11 września 2021Komentarze (1)

Zasadniczo podcasty to niezwykle fajny pomysł na promocję kancelarii prawnej.

Mają wiele zalet, wśród których najważniejsze są takie, że odbiorca Twojego podcastu może Cię słuchać jednocześnie jadąc do pracy, biegając z kotem, czy pieląc swoją grządkę. Znam przypadek, w którym moja słuchaczka słuchała podcastu W drodze do kancelarii siłując się z wielkim kamieniem, który zalegał na jej działce (ciekaw jestem, czy w walce z przeciwnikiem pomogły jej emocje, które podcast wywołuje :D).

W drodze do kancelarii - podcastW każdym razie podcast nie angażuje zmysłu wzroku, jak tekst w blogu prawniczym, czy wideo. Dzięki temu jest niezwykle wygodną dla klienta kancelarii prawnej formą promocji.

Druga zaleta, to bardzo bliska relacja, jaka się tworzy między słuchaczem a nadawcą. Między Tobą – autorem podcastu – a Twoim klientem. Bierze się ona z tego, że słuchacz słucha Cię szepczącego wprost do Twojego ucha. To niemal intymna relacja.

Z tych między innymi powodów, podcasty warto tworzyć i w ten sposób dodatkowo promować swoją kancelarię prawną.

A dlaczego warto słuchać podcastu W drodze do kancelarii?

Otóż dlatego między innymi, że – jak powiedziała w ostatniej rozmowie ze mną pani mec. Joanna Szufel, autorka niezwykłego bloga Prawo w gabinecie fizjoterapeuty – słuchając podcastu W drodze do kancelarii można się naładować pozytywną energią.

Dlaczego?

Dlatego, że do rozmowy zapraszam prawników, którzy patrzą na świat od strony pozytywnej i między innymi dlatego odnoszą sukcesy. Tak jak wspomniana mec. Joanna Szufel. Słuchając ich historii można się przekonać, że każdy zaczynał od zera, i że każdy musiał się zmierzyć z ogromem pracy i niepowodzeń. Ale że dyscyplina, praca, wytrwałość i zaangażowanie, zaowocowały ostatecznie wyjściem na prostą.

Nie każdy ma szczęście. Nie każdy urodził się w rodzinie z koneksjami, czy majętnej. Ale każdy z nas może tak samo poświęcić się pracy i osiągnąć to, o czym marzy.

Rozmowy z panią mec. Szufel posłuchasz tutaj>>

***

Nie chcesz już swojego kancelaryjnego bloga? Zobacz, co możesz z nim zrobić >>

***

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Aleksander 18 października, 2021 o 09:29

Świetny podcast i mam nadzieję, że będziesz rozwijał się dalej w tym kierunku, bo się świetnie go słucha. Może coś o prawie rodzinnym? Ostatni potrzebny był mi sprawdzony adwokat Kraków jest mimo wszystko ciężkim miastem do poszukiwań, jednak na szczęście: udało się. Mam nadzieję, że jakieś podcasty dotyczące np. procesu rozwodowego będą się często pojawiały.
Pozdrawiam! Życzę wszystkiego co najlepsze!
P.S. Kancelaria udzieliła mi wsparcia w Krakowie i może komuś też pomoże: https://kancelarialuty.pl/

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: