Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

Portal prawniczy

Rafał Chmielewski22 listopada 2016Komentarze (0)

Wydałem na ten portal wiele pieniędzy. Ale nie przynosi mi on zysku. Mamy tam nawet blog, który miał go pozycjonować, a tymczasem ruch w portalu jest skromny. Swego czasu płaciłem też za pozycjonowanie, potem za AdWords. Bezskutecznie – ruch może większy nieco, ale nie powalał. Zysk i tak żaden więc dałem sobie z tym spokój.  

Czy masz Rafale na to jakiś pomysł?

To jest mail, który przyszedł do mnie w tym miesiącu jako trzeci z kolei. Aż trzy kancelarie w listopadzie napisały mi, jakie mają doświadczenia z portalami prawniczymi, które miały promować te kancelarie i dawać zysk, a tymczasem zieją pustką i pożerają pieniądze.

Co z tym zrobić?

Odpowiem Ci następnym razem … 🙂

Tymczasem, jeśli akurat jesteś w pracy i ciężko pracujesz, jeśli czujesz się zmęczony – po prostu wyjdź na krótki spacer. Nawet pięć minut ruchu, w szczególności w otoczeniu zieleni, potrafi zdziałać cuda 🙂

Miłego dnia Ci życzę 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: