Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

web.lex przenosi się do Nowego Jorku

Rafał Chmielewski09 grudnia 20174 komentarze

Siedzę teraz i czekam na lot do Nowego Jorku. Mam jeszcze całą godzinę do wejścia na pokład. Na lotnisko JFK dostarczy mnie Dreamliner LOTu.

Nie jadę prywatnie – jadę na zaproszenie nowojorskiej kancelarii prawnej, która chce ze mną porozmawiać na temat tego, co web.lex ma do zaoferowania. Tamtejsi adwokaci chcą się dowiedzieć, jak możemy im pomóc w rozwoju ich, właśnie organizującej się, kancelarii.

Kiedy osiem lat temu rodził się web.lex nawet nie marzyłem o tym, że będziemy wspierali zagraniczne kancelarie prawne. Wtedy wystarczyło tylko to, abyśmy mogli pomagać kancelariom polskim. Początek był bardzo trudny. Pomimo promocji, licznych spotkań, blogowania przez okrągły rok, a nawet dłużej, od powołania web.lex do życia, nie działo się absolutnie nic. Nie było osoby wokół mnie, która by powiedziała – Rafał, dasz radę. To był niezwykle trudny okres.

Dzisiaj na bieżąco wspieramy 100 kancelarii i ich 160 blogów prawniczych. Co miesiąc dochodzą kolejne do naszej zaszczytnej Grupy. Wspieramy także 4 kancelarie zagraniczne z Londynu, Wiednia, Kijowa i Niemiec. A być może teraz nawiążemy współpracę dodatkowo z kancelarią z Nowego Jorku.

Nigdy nie marzyłem o tym, aby web.lex sięgał gwiazd. Na początku marzyłem jedynie o tym, aby nauczyć polskie kancelarie prawne promocji za pomocą prawniczego bloga. Natomiast od zawsze marzyłem o Świecie wolnym, spokojnym, bezpiecznym, dobrym i szczęśliwym. To drugie marzenie niekoniecznie się spełnia, jak dobrze wiesz, ale zapewne ma wpływ na całe moje życie – także na web.lex.

Wracam za tydzień.

A od nowego roku szykuje się kilka istotnych zmian w web.lex i w ogóle w całej naszej organizacji. O wszystkim na pewno się dowiesz 🙂

Mój Drogi Przyjacielu, życzę Ci dużo radości i szczęścia dzisiaj, jutro i przez całe życie!

Rafał 🙂

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Paweł 11 grudnia, 2017 o 11:23

Rafale!
życzę udanego i owocnego wyjazdu
i szczęśliwego powrotu 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 12 grudnia, 2017 o 02:09

Dziękuję Pawle!

Rafał 🙂

Odpowiedz

Piotr 19 grudnia, 2017 o 11:33

Ma Pan bardzo ciekawe życie. Pozdrawiam! 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 19 grudnia, 2017 o 13:52

Dziękuję Panie Piotrze!

Może i tak 🙂 Ale sam je sobie stworzyłem – samo nie przyszło 🙂

Serdeczności!
Rafał 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: