Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

Dlaczego warto lecieć z web.lex

Rafał Chmielewski17 listopada 20172 komentarze

Mówiąc wprost: jeśli prowadzisz swojego bloga samodzielnie – masz spory problem z ruchem, z widzialnością tego bloga w wyszukiwarkach, z niedostateczną ilością odwiedzin. Być może nawet tego nie wiesz, gdyż nie masz porównania do innych blogów. Powiem więcej! Sytuacja się zmienia – treści jest coraz więcej i będzie jej jeszcze więcej, zatem stale rośnie konkurencja dla Twojego bloga, co na pewno już wpływa na jego popularność i negatywnie na budowę marki Twojej kancelarii.

Co się dzieje, kiedy Twój blog znajduje się w Grupie web.lex? I ma profesjonalne wsparcie?

Napisałem o tym kiedyś, co się dzieje, kiedy blogiem zaczyna opiekować się web.lex. Ruch w takim blogu skacze od razu w górę: ZOBACZ TEN ARTYKUŁ TUTAJ >>

A wczoraj w naszej Grupie zakończyliśmy tydzień rekomendacji. W ramach wspólnej zabawy przez tydzień polecaliśmy swoje blogi. Efekt jest taki, że każdy polecony blog zyskał dodatkowy ruch na bardzo długi czas. Zobacz wzrost ruchu w początkującym blogu i dojrzałym:


Tak samo, jak w realu warto się łączyć, tak samo w sieci współpraca jest najlepszym sposobem na budowę marki swojej kancelarii. Możesz sam tracić czas a efekt może być coraz gorszy. Albo może współdziałać i współpracować. Na przykład z 160 blogami prawniczymi w ramach Grupy web.lex.

*****

Zobacz, jak pomagamy kancelariom prawnym zdobywać świat za pomocą prawniczych blogów >>

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Paweł 20 listopada, 2017 o 10:38

Efekt synergii 🙂
Gratuluję i polecam web.lex

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 20 listopada, 2017 o 12:23

To prawda – synergia 🙂

Dziękuję Pawle!
Miłego tygodnia!
Rafał 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: