Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

Jedyne, czego sobie teraz życzę, to odrobina spokoju :)

Rafał Chmielewski11 stycznia 20162 komentarze

Wiesz, z czym mam największy problem podczas pisania?

Z tym, że nie potrafię odmówić spotkania. Już dziś, od samego rana, otrzymałem dwa zaproszenia na spotkania z warszawskich kancelarii. Zapewne chodzi o wsparcie tych kancelarii w prowadzeniu ich blogów prawniczych (99% spotkań dotyczy tego tematu). A do tego dochodzi przecież jeszcze praca merytoryczna w web.lex

Co prawda część moich obowiązków zdelegowałem na web.lex’owy zespół (Magda, Mateusz i Patryk), ale pewnych rzeczy nie zrobi za mnie nikt inny.

Dlatego naprawdę nie pogniewałbym się za odrobinę większego spokoju 🙂 Abym mógł zająć się pisaniem, które w gruncie rzeczy lubię. Mając swobodę wypowiedzi jest to bardzo przyjemna twórczość 🙂

Może powinienem ustalić jakiś system spotkań? Np. planować spotkania tylko w konkretnym dniu tygodnia. Jeśli ktoś nie ma czasu, to przechodzi na kolejny tydzień? Chyba tak zrobię. Póki co w środę najbliższą mam 2 spotkania w kancelariach + jedno spotkanie zarządu w web.lex Synergy = cały dzień niemalże.

****

Zakończyłem Wstęp i wszedłem w etap zasadniczy 🙂

Pamiętnik Adwokata - pierwszy rozdział

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog 11 stycznia, 2016 o 11:48

O tak to również i moje marzenie. Tych obowiązków w firmie zrobiło się tak dużo, że cieszę się jak są dni kiedy nikt nie dzwoni. To zresztą mój cel na 2016 rok – odzyskać nieco wolnego czasu.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 11 stycznia, 2016 o 11:55

Otóż to 🙂

Słońca Mikołaju! 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: