Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

Jak obniżyć koszt działalności kancelarii?

Rafał Chmielewski20 kwietnia 20172 komentarze

Jeśli mnie znasz, to wiesz, że chcę odejść z tego świata mając poczucie, że moje istnienie miało jakikolwiek sens i było po prostu dobre. Być może wydaje Ci się to górnolotne, oklepane, trywialne, bez znaczenia. Z zewnątrz może tak to wygląda. Jednak w środku ma wiele sensu dla mnie osobiście. Jednak niech czyny, a nie słowa świadczą o mnie. Mam więc nadzieję, że moje dotychczasowe czyny właśnie dowodzą prawdziwości i głębi moich przemyśleń i wyborów.

Idąc tym tropem wszystko, czego w naszej prawniczej branży się podejmuję, ma na celu jakąś zmianę. Tak powstały prawnicze blogi i mam nadzieję, że teraz powstanie nowa jakość w zakresie usług księgowych dla kancelarii. 

Dlaczego nowa jakość?

Dlatego, że zorganizowałem je tak, aby maxymalnie obniżyć koszty takiej usługi dla początkujących kancelarii. Dla tych kancelarii, które na początku muszą walczyć o każdy kawałek rynku dla siebie. I często – niestety – przegrywają. Koszty obsługi księgowej są w tym momencie przeszkodą – wymagają pieniędzy, które znacznie korzystniej byłoby wydać na promocję i marketing (np. AdWords, czy lepszą stronę WWW). Aby szybciej odbić się od dna.

Z tego powodu stworzyłem zupełnie nową jakość w usługach księgowych. Coś, co pomoże Twojej kancelarii szybciej, sprawniej i bezpieczniej rozwijać się na konkurencyjnym rynku.

Wszystkie szczegóły zawarłem w krótkim PDF, który możesz pobrać TUTAJ. Szczerze Cię zachęcam – lektura materiału zajmie Ci niecałe 5 minut.

*****

Cóż … może być i tak, że nie musisz oszczędzać na obsłudze księgowej ani złotówki. Być może jesteś bogaty jak arabski szejk. To nic… bo za zaoszczędzone na obsłudze księgowej pieniądze możesz sobie kupić nową torebkę, nowe szpilki, albo nowy zegarek. Wybór należy do Ciebie 🙂

Żyj wiecznie i ciesz się życiem Przyjacielu! 🙂

 

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Paweł 21 kwietnia, 2017 o 11:51

Drogi Rafale!

TRZYMAM KCIUKI ZA POWODZENIE TWOJEGO NOWEGO PROJEKTU 🙂
Wygląda bardzo ciekawie!

Pozdrawiam serdecznie!
Paweł 🙂

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 21 kwietnia, 2017 o 12:13

Dziękuję Pawle! 🙂

Dziękuję za dobre słowo 🙂
Rafał 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: