Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

Po co Ci blog prawniczy w kancelarii

Rafał Chmielewski19 marca 2017Komentarze (0)

W najbliższy piątek, czyli 24 marca, podczas konferencji zorganizowanej przez Koło Naukowe Marketingu Prawniczego na Uniwersytecie M.K. w Toruniu, będę opowiadał o tym, po co w kancelarii jest blog prawniczy. Albo inaczej: do czego się on może przydać każdemu prawnikowi.

Obok mnie jako prelegenci udział wezmą prawnicy, z którymi web.lex od kilku lat już współpracuje: Katarzyna Przyborowska (Temida jest Kobietą), Aneta Sieradzka (Prawo w transplantacji) oraz Mikołaj Lech (Prawna ochrona znaków towarowych). Warto przyjść i warto posłuchać 🙂

Zresztą to nie jedyny mój występ w nadchodzących dniach… Za dwa tygodnie czeka mnie Law Summit w Warszawie, potem w kwietniu jeszcze raz Toruń – warsztaty z blogowania prawniczego organizowane przez ELSA…

Lubię wystąpienia publiczne, chociaż nie dają mi one efektów, jakich można by się spodziewać. Jednak traktuję je trochę tak, jak mój wkład w życie świata, swego rodzaju dziesięcinę. Poświęcam w ten sposób to, co jest najcenniejsze, czyli swój czas.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: