Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Małżeńskiego i Rodzinnego – patronat medialny web.lex

Rafał Chmielewski23 marca 2017Komentarze (0)

Miło mi zakomunikować, że web.lex objął patronatem medialnym V Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Małżeńskiego i Rodzinnego, pt.: „Miejsce prawa rodzinnego w systemie prawa”, która odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2017 r. (środa) na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie.

Celem konferencji jest pomoc w sformułowaniu oceny obowiązującego prawa rodzinnego w różnych systemach prawnych, tak w prawie kanonicznym, jak i świeckim, w Polsce i w innych krajach europejskich, m.in. z zakresu prawa konstytucyjnego, cywilnego, administracyjnego, a także formułowanie postulatów de lege ferenda. Problematyka ta jest szczególnie pilna w sytuacji coraz mocniejszego wołania o bardziej prorodzinne prawodawstwo oraz właściwą politykę społeczną, gospodarczą i finansową. Tematykę można potraktować wielopłaszczyznowo.

Serdecznie zapraszam! 🙂

Link do wydarzenia na FB >>

Link do strony WWW >>

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: