Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

web.lex Meeting – Maj 2017

Rafał Chmielewski09 marca 20172 komentarze

Powoli i nieubłaganie zbliża się kolejny web.lex Meeting. W tym blogu jeszcze o tym evencie nie pisałem. Dużo natomiast w moim poprzednim blogu >>

Ale w skrócie: web.lex Meeting to coroczne święto web.lex, na które zapraszane są kancelarie, które z nami współpracują. Dziś już około 150. Całkiem spora i mocna drużyna 🙂 Jest to okazja do spotkania, porozmawiania, podzielenia się doświadczeniem, powspominania, ale i do przyswojenia sobie odrobiny wiedzy biznesowej. Za każdym razem bowiem na web.lex Meeting zapraszam dodatkowo przedsiębiorców, ludzi, którzy coś już osiągnęli i mogą nam przekazać swoje doświadczenie.

W poprzednich latach na przykład były to szkolenia za zakresu zatrudniania, zarządzania zespołem, ochrony danych osobowych, e-mail marketingu, czy ochrony danych w cyberprzestrzeni, i inne.

W tym roku, podobnie jak w roku poprzednim, web.lex Meeting będzie miał miejsce w hotelu InterContinental. Wcześniej spotykaliśmy się w warszawskim Centrum Przedsiębiorczości, ale od kiedy nasza Grupa jest większa, przenieśliśmy się do miejsca większego no i bardziej reprezentacyjnego. A InterContinental to przecież klasa sama w sobie.

Dziś, tak się złożyło, rozmawiałem z menadżerem od eventów. Ustalałem szczegóły: salę, przerwy kawowe, lunch, bankiet, itp. I przy okazji zrobiłem kilka fotek naszej przyszłej sali oraz samego hotelu:

 

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

przemekmaro 24 marca, 2017 o 12:48

Hotel Intercontinental to bardzo fajny case o ugodzie między inwestorem a sąsiadami ?

Odpowiedz

Rafał Chmielewski 25 marca, 2017 o 13:27

Pewnie tak – nie znam tego kejsu …. 🙂

Rafał 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: