Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

III Ogólnopolskie Studenckie Forum Podatkowe – patronat medialny web.lex

Rafał Chmielewski01 kwietnia 2017Komentarze (1)

Miło mi zakomunikować, że web.lex objął patronatem medialnym III Ogólnopolskie Studenckie Forum Podatkowe, które odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UMK w dniu 8 kwietnia 2017 r.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 w Audytorium D wykładem inauguracyjnym Pana Prof. dr hab. Bogumiła Brzezińskiego. Organizatorami wydarzenia są Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego działające przy katedrze Prawa Finansów Publicznych WPiA UMK, a także Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici. Patronat merytoryczny nad Konferencją zgodził się objąć Pan Prof. dr hab. Bogumił Brzeziński. Sponsorem wydarzenia jest Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy. Inicjatywa została również objęta honorowym patronatem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UMK Pana Prof. dr hab. Zbigniewa Witkowskiego, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu, Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Ośrodka Studiów Fiskalnych. Patronat medialny nad Konferencją objęli oprócz web.lex: PRAWOS, studentprawa.pl, oraz PolskiPrawnik.pl.

Podczas konferencji poruszone zostaną bieżące kontrowersje oraz niszowe tematy między innymi z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, prawnych a także podatku od towarów i usług. W trakcie wydarzenia nastąpi również ogłoszenie wyników konkursu na glosę do wyroku w sprawie podatkowej.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Konferencja po pierwszym panelu będzie odbywać się jednocześnie w Sali Posiedzeń Rady Wydziału Prawa i Administracji UMK, Audytorium D oraz sali nr 109. W związku z tym, każdy z zainteresowanych wysłuchaniem prelekcji, będzie w stanie znaleźć najciekawszy temat podatkowy dla siebie. Wszelkie informacje umieszczane będę w wydarzeniu na Facebook’u oraz na stronie internetowej Koła:

W razie jakichkolwiek pytań, szanowni organizatorzy proszą o kontakt mailowy (studenckieforumpodatkowe@gmail.com), lub przez profil Studenckiego Koła Naukowego Prawa Podatkowego UMK na Facebook’u. Zgłaszanie uczestnictwa biernego możliwe jest poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia na Facebook’u do dnia 3 kwietnia 2017 r., jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany otrzymaniem certyfikatu poświadczającego uczestnictwo w Konferencji.

*****

Tematyka Konferencji jest mi szczególnie bliska – sam bowiem zaczynałem w 2008 roku swoją “przygodę z blogami prawniczymi” od bloga PodwójneOpodatkowanie.pl, siedząc za biurkiem w dziale podatkowym jednej z korporacji z kręgu BIG4. A wcześniej z wypiekami na twarzy słuchałem wykładów z prawa podatkowego prowadzonych przez prof. W. Modzelewskiego i panią prof. H. Litwińczuk na WPiA UW.

Trzymam mocno kciuki za sukces Konferencji! 🙂

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Anna 4 kwietnia, 2017 o 15:19

Wspaniała informacja, że takie akcje zyskują poparcie znanych i cenionych instytucji i portali tematycznych. To zawsze podnosi ich wiarygodność i pozwala na szerszą reklamę.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: