Rafał Chmielewski

Jestem prawniczym blogerem od 2008 roku. Od 2009 roku prowadzę blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu też kieruję web.lex - firmą konsultingową wdrażającą najlepsze na świecie blogi prawnicze w Polsce i za granicą.
[Więcej >>>]

Pierwsza ukraińska kancelaria prawna w Grupie kancelarii web.lex

Rafał Chmielewski28 lutego 2017Komentarze (0)

Od dawna już nie informuję w swoich blogach z jakimi kancelariami web.lex współpracuje, ani jakie blogi prawnicze wspiera. Nie robię tego, bo powyżej setki kancelarii i blisko 200 blogów prawniczych to już na tyle dużo, że może takie informacje nie robią już na nikim wrażenia i są zwyczajnie nudne.

Ale tym razem jest inaczej! Ponieważ od kilku tygodni web.lex wspiera pierwszą kancelarię prawną z Ukrainy! Jest to kijowska kancelaria PLP, zajmująca się obsługą przedsiębiorców, w tym przedsiębiorców z Polski (kancelaria posiada obsługę w j. polskim).

Na razie rozpoczął działanie pierwszy blog dotyczący zakładania i prowadzenia firmy na Ukrainie. Autorem bloga jest mec. Andrii Popko – partner rzeczonej kancelarii. Zachęcam Cię do lektury tego ciekawego bloga. A jeśli będziesz miał klienta, który zamierza inwestować na Ukrainie – możesz się śmiało z kancelarią PLP kontaktować.

*****

Obecnie wdrażamy drugi blog kancelarii PLP – będzie dotyczył windykacji na terenie Ukrainy. Autorem będzie mec. Ivan Legeida.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: